Kalender

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Samenspelindeling

Op de algemene ledenvergadering van zaterdag 7 februari 2015 is een nieuwe samenspelindeling aangenomen. 

De verenigingen zijn als volgt per samenspel ingedeeld.

Samenspel A1

208 Welvaart Ameland
211 De Amelander Koerier Ameland
213 Vliegende Post Minnertsga
225 Franeker '97 Franeker
227 De Postduif Harlingen
228 Ons Genoegen Harlingen

Samenspel A2

215 Boalsert e.o. Bolsward
226 Blauwband Balk
233 De Thusfleaners Koudum
262 L'Estafette Sneek
272 PV Workum Workum

Samenspel B

222 De Noordervlucht Blija
238 Uresco '98 Leeuwarden
239 De Orion Leeuwarden
241 Op Eigen Wjukken Stiens
244 L.D.V. Leeuwarden
265 T.R.O Oudkerk
267 De Kustvliegers Holwerd

Samenspel C

203 De Koerier Buitenpost
209 Gevleugelde Vrienden Twijzelerheide
210 De Blauwe Doffer Damwoude
217 Het Kompas Veenwouden
218 De Zwaluw Zwaagwesteinde
219 De Reisduif Zwaagwesteinde
220 De Friesche Postduif Dokkum
237 Op Eigen Wjukken Kollum
250 Steeds Sneller Anjum

Samenspel D1

120 Naar Huis Opende
204 De Postjager Harkema
205 De Adelaar Harkema
206 De Dowetille Kootstertille
207 Feanstervlucht Surhuisterveen
261 De Pelikaan Houtigehage
264 Fleanwille Burgum

Samenspel D2

128 Snelle Vlucht De Wilp
254 De Snip Ureterp
256 De Rode Doffer Drachten
258 Vitesse '88 Bakkeveen
259 Vice Versa Drachten

Samenspel E1

232 Gevleugelde Vrienden Jubbega
234 Us Nocht Oudehorne
252 De Griffioen Oosterwolde
268 De Vredesduif Noordwolde
270 De Luchtbode Wolvega

Samenspel E2

401 De Flevopost Vollenhove
414 De Doorzetters Steenwijkerwold
416 De Postduif Giethoorn
419 De Koerier Steenwijk
420 De Woldvliegers Steenwijkerwold
423 De Postduif Zwartsluis

Samenspel F1

221 Douwenocht St, Nicolaasga
229 De Zwarte Doffer Joure
236 Duivensport Heerenveen e.o Heerenveen
248 Lemmer '97 Lemmer

Samenspel F2

413 De Zuiderzeevliegers Emmeloord
421 Tot Weerziens Urk
432 PV Ijsselmeervliegers Urk
433 PV Flevoland Urk

Splijtleden

lidnummer achternaam woonplaats Samenspel
'02150648 Jaarsma Harlingen A1
'02220815 Mus Minnertsga A1
'02220823 Mus Minnertsga A1
'02220831 Mus Minnertsga A1
'02229156 Mus Minnertsga A1
'02280184 Rienstra Makkum A2
       
'02130047 Bron Vrouwenparochie B
'02130985 Logemann Engelum B
'02139194 H. &Zn. E. de Ruig Oudebildtzijl B
'02620672 Boersma Oosterwierum B
'02620982 TEAM-GPS Oosterwierum B
'02629128 Schiffart-Alteburg Oosterwierum B
       
'01200111 de Boer Lutjegast C
'02060074 Henstra Rzn Twijzel C
'02060279 Haan Kootstertille C
'02060414 Dijkstra Oudwoude C
'02060449 Dijkstra Oudwoude C
'02060520 Visser Kootstertille C
'02060538 Koehoorn Twijzel C
'02069189 v.d.Wal & Waterlander Kootstertille C
'02640190 Hopman Noordbergum C
'02649016 Atema Noordbergum C
'02649077 B.& W. v/d Horn Noordbergum C
       
'02030588 Bosma Augustinusga D1
'02099449 Kooistra W. & A. Eastermar D1
'02170866 Bakker Garijp D1
'02560393 Spithoff Oudega D1
'02561097 Alma Opeinde D1
'02590068 v/d Bij Opeinde D1
'02590123 Keuning Rottevalle D1
'02590157 v/d Brug Houtigehage D1
'02590165 Kuipers Oudega D1
'02590211 v/d Loon Boelenslaan D1
'02590335 Zijlstra Boelenslaan D1
'02590343 Heidstra Rottevalle D1
'01200411 Blaam Marrum D2
'01200420 v/d Veen De Wilp D2
'02060406 Wijnstra Drachten D2
'02610041 Rozema Drachtstercompagnie D2
'02610300 Buchner Drachtstercompagnie D2
'02610776 Buchner Drachtstercompagnie D2
       
'02360583 Jong Tijnje E1
'02360737 Koehoorn Oudeschoot E1
'02360931 Visser Nij Beets E1
'02369035 H & A Roest Tijnje E1
'02369043 Wijtsma-Visser Terwispel E1
'02369051 F. de Jong en Zn. Wolvega E1
'02369060 W. & B. Wagteveld Tjalleberd E1
'04140011 Aretz Steggerda E1
'04140308 Hassing Steggerda E1
'04160565 Burger Wolvega E1
'04200359 Brandsma Wolvega E1
'04200413 Brandsma Wolvega E1
'02680127 de Jong Steggerda E2
'02680721 Dijkstra Nijensleek E2
'02681149 Schuring Steenwijk E2
       
'02700070 Booij-Vredeveld Munnekeburen F1
'02700509 Oost Oldelamer F1
'04010411 Ploer Marknesse F2
'04019126 Doejaaren Kraggenburg F2
'04019041 Tuinstra Kraggenburg F2
'04200252 Schut-Zeldenrust Blankenham F2
'04200262 Schut Blankenham F2